fotowoltaika
 energia elektryczna ze Słońca
 wentylacyjna z odzyskiem ciepła
     rekuparatory
 klimatyzatory

Istniejemy na rynku od 2000 roku.

Przez te lata staraliśmy się podążać z duchem rozwoju myśli technicznej wdrażając coraz to nowsze technologie i poszerzając zakres swych usług o coraz ciekawsze produkty. Od dłuższego czasu główną dziedziną naszych zainteresowań jest szeroko pojęta tematyka odnawialnych źródeł energii - OZE.

Świadomi spektrum zagadnień jakie kryje ta gałąź techniki skupiliśmy się zarówno na fotowoltaice jak i sposobach odzyskiwania energii za pomocą pomp ciepła i rekuperacji.Uzyskane doświadczenie pozwala nam skierować naszą ofertę do indywidualnych inwestorów, architektów jak i podmiotów samorządowych.

Świadczymy usługi kompleksowo, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie i opracowanie projektu wraz z uzgodnieniami, a skończywszy na fazie wykonawstwa i późniejszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Do każdej inwestycji staramy się podejść indywidualnie z uwzględnieniem uwag i oczekiwań klienta. Zajmujemy się również pozyskiwaniem dotacji na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z systemami solarnymi i pompami ciepła.

Działamy w obszarze województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego i lubuskiego, a dzięki temu znając lokalne uwarunkowania gwarantujemy szybkie i pozytywne uzyskanie środków finansowych z dotacji. Równocześnie lokalny zasięg działalności zapewnia szybki serwis i bardziej osobiste podejście do każdego klienta.

Korzystamy jedynie ze sprawdzonych i niezawodnych technologii, byście mogli Państwo cieszyć się ze swych urządzeń przez wiele lat.

Oferta produktów